35 відгуків
+380 (95) 288-44-80
+380 (98) 234-98-45
+380 (98) 864-80-44
+380 (93) 170-14-27
База будівельних матеріалів та інструментів "КУБ"

Умови доставки та оплати

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром

Способи оплати

  • Готівкою (Доставка)У разі доставки оплата проводиться водієві за фактом відвантаження, що дозволить Вам упевнитися в належній якості та кількості матеріалів.
  • CамовивізПрохання заздалегідь зарезервувати усі товарні позиції в потрібній кількості, а також здійснити повну оплату для гарантії наявності товарів на складі
  • Оплата за реквізитами
Відвантаження будівельних матеріалів проводиться двома способами:
1. Самовивіз:
При оформленні замовлення система привласнює ідентифікаційний номер.
Прохання заздалегідь зарезервувати цікавлять товарні позиції в потрібній кількості, а також здійснити повну оплату для гарантії наявності товарів на складі.
При безготівковому розрахунку проводиться переказ грошей на вказаний розрахунковий рахунок.
2. Доставка:
Оплата здійснюється готівкою водієві. Доставка будівельних матеріалів оплачується за фактом відвантаження, що дозволяє проконтролювати якість, кількість і відповідність товарів замовленням.
Наші склади розташовуються у 24 обласних центрах України: Київ; Херсон; Маріуполь; Запоріжжя; Дніпро; Полтава; Харків; Черкаси; Одеса; Миколаїв; Львів; Вінниця; Ужгород; Тернопіль; Хмельницький; Чернігів; Чернівці; Сєвєродонецьк; Житомир; Суми; Кропивницький; Рівне; Івано-Франківськ; Луцьк.
Тому ми можемо оперативно зібрати і відправити замовлення з будь-якою кількістю одиниць товару.
На відміну від багатьох інших компаній, які теж займаються будматеріалами, ми здійснюємо доставку не тільки по зазначеним містам, а й з відповідним областям. Вартість і терміни доставки обговорюються з менеджером індивідуально для кожного клієнта.
База будівельних матеріалів «КУБ» має великий парк вантажних автомобілів різної тоннажності. Тому ми легко доставимо найбільші замовлення в будь-яку точку області або міста.
При необхідності розвантажити великогабаритні або важкі вантажі можуть надаватися вантажники. Тип і обсяг виконуваних робіт, кількість вантажників і вартість їх роботи обговорюються з менеджером магазину «КУБ» індивідуально під кожне замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner